fbpx

Hakkımızda

Yüzde yüz yerli sermaye yapısıyla “Asilnur Grup” kuruluşlarından birisi olan “Asilnur Kimya Kozmetik AŞ” 2009 yılından bu yana bulunduğu Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri sektöründe hızlı bir yapılanma ve yükseliş göstermekte, adından sıkça söz ettirmektedir.

Feradisin Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri; zararlı kimyasallar içermeyen, bitki özlü ve doğal içerikli ürünlerden oluşmaktadır. Özellikle diş macunlarında yaygın olarak kullanılan, insan sağlığına olumsuz yan etkileri tespit edilmiş zararlı kimyasal ve katkılar içermeyen “Feradisin Diş Macunları” ile piyasadaki kimyasal içerikli ürünlere doğal alternatifler oluşturmaktadır. Diş macunu piyasasındaki yerli üretici boşluğunu doldurma yolunda hızla ilerleyen firmamız bu sayede kuruluş amacına uygun yol almaktadır.

Türkiye’nin yerel zincir marketlerinde, internet satış sitelerinde ve diğer satış noktalarında tüketiciyle buluşan ürünlerimizin, Yurt dışındaki farklı ülke ve pazarlarda da satışa sunulmaya başlanılmıştır.

“Güçlü bir üretici” kimliğine sahip firmamıza Yurt içi ve Yurt dışından gelen Private Label Ürün ürün taleplerini değerlendirmekte, Türkiye’nin önde gelen bazı firmalarının Kişisel Bakım Ürünlerini ve Konsantre Temizlik Ürünlerini üretmektedir.

Firmamız ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Standartlarını benimsemiş yönetim yapısıyla, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ye uygun üretim anlayışı, hijyenik ve kaliteli üretimi prensip edinen personeliyle hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

SEKTÖRÜMÜZDE KALİTE İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BİR FİRMA OLMAK HEDEFİ DOĞRULTUSUNDA;

ÜRÜN YELPAZEMİZİN ÜRETİMİ, SATIŞ VE PAZARLAMASINI GERÇEKLEŞTİRİRKEN SÜREKLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK,

TAKIM ANLAYIŞI İLE ÇALIŞARAK ÇALIŞANLARIN MEMNUNİYETİ VE SÜREKLİ EĞİTİMİ İLE HİZMETİ İSTENEN KALİTEDE YAPMAK VE ZAMANINDA TAMAMLAMAK,

HER ZAMAN GÜVENİLİR FİRMA OLMAK,

YASAL ŞARTLARA VE MEVZUATLARA/YÖNETMELİKLERE UYMAK

KALİTEMİZİN ARTTIRILMASI İÇİN EĞİTİMLER DÜZENLEMEK

MEVCUT DURUMUMUZU KORUMAKLA YETİNMEYİP HER NOKTADA SÜREKLİ İYİLEŞMEYİ TEMEL FELSEFEMİZ OLARAK BELİRLEMEK,

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ŞARTLARINA SÜREKLİ UYMAK,

KALİTE POLİTİKAMIZDIR.

ASİLNUR KİMYA BU POLİTİKANIN TÜM ÇALIŞANLARINA İLETİLECEĞİNİ VE ANLAŞILMASINI SAĞLAYACAĞINI TAAHHÜT EDER.