Hakkımızda

Yüzde yüz yerli sermaye yapısıyla “Asilnur Grup” kuruluşlarından birisi olan “Asilnur Kimya Kozmetik AŞ” 2009 yılından bu yana bulunduğu Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri sektöründe hızlı bir yapılanma ve yükseliş göstermekte, adından sıkça söz ettirmektedir.

Feradisin Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri; zararlı kimyasallar içermeyen, bitki özlü ve doğal içerikli ürünlerden oluşmaktadır. Özellikle diş macunlarında yaygın olarak kullanılan, insan sağlığına olumsuz yan etkileri tespit edilmiş zararlı kimyasal ve katkılar içermeyen "Feradisin Diş Macunları" ile piyasadaki kimyasal içerikli ürünlere doğal alternatifler oluşturmaktadır. Diş macunu piyasasındaki yerli üretici boşluğunu doldurma yolunda hızla ilerleyen firmamız bu sayede kuruluş amacına uygun yol almaktadır.

Türkiye’nin yerel zincir marketlerinde, internet satış sitelerinde ve diğer satış noktalarında tüketiciyle buluşan ürünlerimizin, Yurt dışındaki farklı ülke ve pazarlarda da satışa sunulmaya başlanılmıştır.

“Güçlü bir üretici” kimliğine sahip firmamıza Yurt içi ve Yurt dışından gelen Private Label Ürün ürün taleplerini değerlendirmekte, Türkiye’nin önde gelen bazı firmalarının Kişisel Bakım Ürünlerini ve Konsantre Temizlik Ürünlerini üretmektedir.

Firmamız ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Standartlarını benimsemiş yönetim yapısıyla, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ye uygun üretim anlayışı, hijyenik ve kaliteli üretimi prensip edinen personeliyle hizmet vermektedir.

KAPAT